London - 2 Bed Stay - Free Parking & Wifi

  • 25 m²

London - 2 Bed Stay - Free Parking & Wifi je 25 m² apartmán nabízející ubytování pro 4 hostů. Apartmán zahrnuje 2 ložnic, kompletní kuchyni a 1 koupelen.

Některé pokoje mají výhled přes zahradu.

Mezi další zařízení patří rychlovarná konvice, chladnička a trouba, které slouží k samoobsluze.

Londýnská zoologická zahrada je 4 km od apartmánu, zatímco Freudovo muzeum je usazeno 2 km daleko. Restaurace Ginger Polish Restaurant nabízí jídla východoevropské kuchyně a je 6 minut chůze od ubytování.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near London - 2 Bed Stay - Free Parking & Wifi
One Bedroom Apartment On Ground Floor In London With Car Park
Cena pouze pro mobilní zařízení

One Bedroom Apartment On Ground Floor In London With Car Park

542 m od ubytování
USD 185 USD 167
za noc
Cosy 1 Bed Flat
Cena pouze pro mobilní zařízení

Cosy 1 Bed Flat

862 m od ubytování
USD 174 USD 157
za noc
Fivem West Hampstead - South
Cena pouze pro mobilní zařízení

Fivem West Hampstead - South

9.1
Výjimečný 119 recenzí
1.3 km od ubytování
USD 269 USD 242
za noc
    Jak se dostat do hotelu

    Letiště

    Anglie
    31 km

    Vlaková nádraží

    Cricklewood Train Station
    700 m

    Vybavení

    Internet

    • Wi-Fi

    Možnosti parkování

    • Parkování zdarma

    Možnosti stravování

    • Venkovní jídelní kout

    V kuchyni

    • Rychlovarná konvice
    • Kuchyňské potřeby

    V pokojích

    • Sedací kout
    • Jídelní stůl
    • Žehlení

    V koupelně

    • Pračka
    • Toaletní potřeby zdarma

    Zařízení

    • LCD TV

    Design

    • Parketová podlaha

    Obecná zařízení

    • Zákaz kouření na místě

    Domácí mazlíčci

    • Domácí zvířata povolena

    Důležité informace

    Přihlášení: od 15:00 do 23:59
    Odhlášení: od 11:00 do 12:00
    Často kladené otázky
    • ❓
      Jaké známé atrakce jsou v blízkosti apartmán London - 2 Bed Stay - Free Parking & Wifi apartmán?
      Mezi oblíbená místa poblíž apartmán London - 2 Bed Stay - Free Parking & Wifi apartmán patří mimo jiné Regent's Park, Londýnská zoologická zahrada, Freudovo muzeum.
    • ❓
      Kolik stojí pobyt v apartmán London - 2 Bed Stay - Free Parking & Wifi?
      Cena pronájmu apartmán London - 2 Bed Stay - Free Parking & Wifi je 215 £.
    • ❓
      Jaké možnosti stravování najdu v blízkosti apartmán London - 2 Bed Stay - Free Parking & Wifi apartmán?
      Mezi restaurace v blízkosti apartmán London - 2 Bed Stay - Free Parking & Wifi apartmán patří restaurace Ginger Polish Restaurant a Golden Wok, které se nacházejí jen asi 6 minut chůze.
    • ❓
      Jaká je velikost apartmán London - 2 Bed Stay - Free Parking & Wifi?
      Apartmán London - 2 Bed Stay - Free Parking & Wifi má celkovou výměru 25 m².
    • ❓
      Je v toto ubytování typu apartmán k dispozici pračka?
      Ano, v toto ubytování typu apartmán je pračka.

    Umístění

    Map
    Poblíž

    Letiště

    Anglie
    31 km

    Vlaková nádraží

    Cricklewood Train Station
    700 m

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    London - 2 Bed Stay - Free Parking & Wifi

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít